Zadzwoń: +48 (17) 850 70 73

O FIRMIE

OFERTA

  • Transport
  • Logistyka
  • Magazynowanie

WYCENA TRANSPORTU

triosped kontakt
KONTAKT
wycena transportu
transport międzynarodowy

Przedsiębiorstwo Transportu i Spedycji TRIOSPED Sp. z o.o.

Powstało 2003 roku w Rzeszowie specjalizując się w transporcie międzynarodowym i krajowym. Dysponujemy nowoczesną flotą transportową ciągnikami siodłowymi marki DAF i Volvo spełniającymi normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Posiadamy naczepy plandeki marki Krone i Schmitz oraz cysterny Stokota do przewozu paliw.

Po drogach Unii Europejskiej każdego dnia porusza się kilkadziesiąt zestawów będących w dyspozycji spedycji. Świadczymy usługi transportu i spedycji na terenie Unii Europejskiej i Ukrainy. Do odbiorców naszych usług należą firmy produkcyjne, handlowe, energetyczne i budowlane jak również osoby fizyczne. Obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki na rynku, oferując najwyższe kompetencje naszych pracowników, nowoczesną flotę oraz szeroki wachlarz usług transportowo - spedycyjnych.

Naszym zleceniodawcom gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń dla przewożonego ładunku, wysoką, jakość oraz terminowość, którą gwarantuje doświadczona kadra pracownicza.

W ciągu 15 lat funkcjonowania na rynku spedycji i usług transportowych daliśmy się poznać, jako partner solidny i stabilny, nasi pracownicy doskonale znają potrzeby naszych klientów oraz ich specyfikę, co niewątpliwie wpływa na utrzymanie wypracowanej pozycji firmy na arenie międzynarodowej.

Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług, szybkość i bezpieczeństwo transportu oraz kompleksowe i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Tel.: +48 (17) 850 70 72
Tel.: +48 (17) 850 70 73
FAX.: +48 (17) 853 83 50
ul. Króla Augusta 44 A, 35-210 Rzeszów